Люксембург спря победата серия на националите на България. , но направи

...

Люксембург спря успешната серия на националите

Люксембург спря успеха серия на националите на България., само че направи 0:0 във визитата си в херцогството.

Главният рефер имаше мощен ден, като сподели общо 12 жълти и един червен картон.

Мачът стартира с напън на лъвовете и още във втората минута Кирил Десподов стреля тъкмо, само че Ралф Шон избави. Люксембург отговори с удар на Енес Махмутович в навън. В 21-ата минута Спас Делев прати топката в мрежата. Попадението обаче не беше зачетено поради игра с ръка на Делев.

След това Валентин Антов стреля неопределено, след това пък Шон извади шут на Радослав Кирилов.

След почивката домакините заиграха доста по-добре. Първо Леандро Барейро се озова на отлична позиция, само че неговият удар беше блокиран от Антон Недялков. В 53-ата минута Люксембург стигна и до най-чистото си състояние. Флориан Бонер излезе самичък против Светослав Вуцов, преодоля го, само че пропусна на празна врата.

След час игра Боржеш Санчес би, само че топката се отби в дясната греда на вратата. В 78-ата минута домакините изпуснаха още една опция за гол – Родригес стреля неопределено.

Малко преди края Данел Сисани получи втори жълт и надлежно червен картон. Той беше изпъден поради рисково влизане в краката на Илиан Илиев.
Източник: flashnews.bg